O nas

Restauracja Honolulu wise food

Kilka miesięcy ciężkiej pracy naszych rąk i umysłów. Mnóstwo iskier, cięcia, mierzenia i malowania w starym gdańskim garażu. Właśnie tak wiekowego kampera zamieniliśmy w nową, błyszczącą kuchnię na kółkach. Wymyślając nazwę food trucka chcieliśmy, aby jego klimat i przestrzeń wokół kojarzyły się ze słońcem, morzem i wakacyjną przygodą, czyli tym co kochamy najbardziej.
W Honolulu przyrządzamy nasze ulubione przysmaki, czerpiąc pomysły z podróżniczych inspiracji kulinarnych. Według nas owoce morza nie muszą kojarzyć się wyłącznie z ekskluzywną restauracją i ogromnym rachunkiem. Dlatego w kuchni Honolulu chcemy obalić ten mit serwując proste i pyszne potrawy z krewetek, kalmarów, ośmiornic i innych morskich frykasów.
Dla Bojących się „robaków” też coś mamy - oryginalny grecki ser halloumi od prawdziwego Greka z Grecji, albo domowy humus i różne inne smakołyki!
Ale jeśli jednak chcecie zacząć swoją kulinarną przygodę z owocami morza, koniecznie musicie odwiedzić Honolulu wise food, gdzie pachnie pysznym jedzeniem i panuje słoneczny, surferski klimat!